top of page

Наш прогрес і досягнення важливі для Young Living!

Кожен раз, коли учасник Young Living отримує нове звання, стає SILVER, GOLD, PLATINUM або DIAMOND, компанія нагороджує запрошенням відсвяткувати його на Young Living European або Global Convention.

Крім того, вам буде запропоновано зануритися в дух неповторної і захоплюючої подорожі сім'ї Young Living по Америці, Еквадору і самим неймовірних куточках планети на ретрити визнання і зустріти там Мері Янг в оточенні любителів масла з усього світу.

Кваліфіковані члени YL можуть запрошувати своїх близьких приєднатися до них у цих ексклюзивних поїздках. Квитки на "плюс один" можна буде купити після отримання кваліфікованим лідером запрошення зареєструватися для участі в ретриті визнання Young Living.

Silver Logo72.jpg

Silver Ретрит

Солт-Лейк-Сіті, Юта, США

Приєднуйтесь до нас та інших Silver лідерів на Silver ретриті 2020 року – нашому заході, присвяченому визнанню та навчанню наших високопоставлених Silver учасників! Це щорічний захід, присвячений святкуванню нових учасників рівня Silver, являється обов’язковим досвідом для зростаючих лідерів Young Living.

Початок реєстрації:
Фотографії з попередніх заходів
gold last last 72.jpg

Gold Ретрит

 

Спокан, Вашингтон, США

Приєднуйтесь до нас і насолоджуйтеся первинною красою північного Айдахо під час Gold ретриту 2020 року! Це щорічний ретрит визнання для кваліфікованих учасників Gold є обов'язковим досвідом для  лідерів Young Living.

Відкриття реєстрації:
Фотографії з попередніх заходів
Young living equador .jpg

Platinum Ретрит

 

 Еквадор

Це щорічний ретрит визнання для наших лідерів Platinum – відмінна можливість випробувати нашу прихильність Seed to Seal до якості на нашій фермі в Еквадорі, розвинути відносини з іншими лідерами– учасниками і зануритися в екзотичну красу Еквадору.

Відкриття реєстрації:
Фотографії з попередніх заходів
WhatsApp Image 2020-04-24 at 13.03.16.jp

Diamond Ретрит

 

Найкрасивіші місця в світі

Приєднуйтесь до нас та інших учасників Diamonds ...

Початок реєстрації:
Фотографії з попередніх заходів
bottom of page