top of page
lijij.jpg

Ефірні масла – відсутня ланка в сучасній медицині!

«Рослини не тільки відіграють життєво важливу роль в екологічному балансі нашої планети, але вони також тісно пов'язані з фізичним, емоційним і духовним благополуччям людей з початку часів.»

Як найпотужніша частина рослини, ефірні масла і екстракти рослин були вплетені в історію з незапам'ятних часів. Ефірні масла використовувалися як ліки, щоб вбити бактерії, грибки та віруси. Їх вишукані аромати покращують настрій, бадьорять дух, відганяють негативні емоції і створюють романтичну АТМОСФЕРУ.  Вони можуть стимулювати регенерацію тканин або нервів. Вони навіть насичують киснем і переносять поживні речовини в клітини.

Ефірні масла можуть грати дуже важливу роль в боротьбі з новими мутаціями бактерій, вірусів і грибків. Все більше і більше серйозних клінічних досліджень проводяться по використанню ефірних масел для боротьби з цими захворюваннями.

Дослідження, проведене в Університеті штату Вебер, показує, що більшість вірусів, грибків і бактерій не можуть жити в присутності багатьох ефірних масел, особливо з високим вмістом фенолів, карвакрола, тимолу і терпенів. Це може бути сучасним поясненням того, чому старозавітний пророк Мойсей використовував ароматичні речовини, щоб захистити ізраїльтян від чуми, яка знищила древніх єгиптян. Це допомагає зрозуміти, чому горезвісна група злодіїв, яка вважається торговцями спеціями і парфумами, була захищена від чорної чуми, коли вони грабували мертвих в 15-му столітті.

Протягом всієї світової історії аромамасла і спеції грали помітну роль в повсякденному житті. В одному з сувоїв Мертвого моря, виставлених в Ізраїлі в храмі Музею Книги, є ця інтригуюча фраза: «ВІН ВПІЗНАЄ СВОЇХ ДІТЕЙ ПО ЗАПАХУ».  

Life Science Publishing (2016), «Ефірні олії. Спеціальне перше настільне видання в твердій палітурці».

shutterstock_727897060 (1).jpg

Листопад 2019

Терапевтичний потенціал α- і β- пінена: Чудодійний дар природи

α- і β- пінен є добре відомими представниками групи монотерпенів і містяться в ефірних маслах багатьох рослин. Це основні хімічні компоненти ефірних масел розмарину, ладану, кипариса, ялівцю і безсмертника. Повідомляється про широкий спектр фармакологічної активності, включаючи модуляцію стійкості до антибіотиків, спостерігаються антикоагулянтний, протипухлинний, протимікробний, протималярійний, антиоксидантний, протизапальний, антилейшманійський і аналгетичний ефекти.

Дивитися повністю:

shutterstock_529380235 (1).jpg

Червень 2019

Ефірні масла як протимікробні засоби – міф чи реальна альтернатива?

Трави і ефірні масла (ЕМ), використовуються в медицині завдяки своїм біологічним властивостям, таким як ларвіцидні, аналгетичні та протизапальні властивості, антиоксидантна, фунгіцидна і протипухлинна активність і багато іншого. Багато ЕМ мають протимікробні властивості, що надзвичайно важливо в галузі науки і промисловості. Згідно з наявними документами та патентами, ЕМ є потенційною альтернативою синтетичним сполукам, особливо через стійкість, яка все більше розвивається патогенними мікроорганізмами.

Дивитися повністю:

shutterstock_1687695343 (1).jpg

Березень 2016

Вплив інгаляцій Ароматерапевтичними маслами для пацієнтів з багаторічним алергічним ринітом.

Це дослідження було спрямоване на вивчення впливу інгаляцій з ароматерапевтичним маслом на симптоми, якість життя, якість сну і рівень втоми дорослих з багаторічним алергічним ринітом (PAR). Дослідження показують, що вдихання певного ароматерапевтичного масла допомагає полегшити симптоми PAR, поліпшити якість життя, характерне для риніту, і знизити стомлюваність у пацієнтів з PAR.

Дивитися повністю:

analysis-4402809_960_720.jpg

Серпень 2015

Ефірні масла, які використовуються в ароматерапії: системний огляд

Ароматерапія регулює фізіологічний, духовний і психологічний підйом для нового етапу життя. Ця терапія не тільки профілактична, але також може бути використана в гострій і хронічній стадії захворювання. Цей вид терапії використовує різні комбінації, щоб полегшити численні захворювання, такі як: депресія, розлад шлунка, головний біль, безсоння, м'язові болі, респіраторні проблеми, захворювання шкіри, хворі суглоби, ускладнення, пов'язані з сечовипусканням і т.д.

Дивитися повністю:

cdc-_N7I1JyPYJw-unsplash (1).jpg

Червень 2019

Роль ефірних масел в безпеці харчових продуктів: застосування антимікробних і антиоксидантних засобів

Основні сполуки ефірних масел(ЕМ) представляють потенційну антиоксидантну, антимікробну і протигрибкову активність через різні механізми. Різні ЕМ, такі як масло чайного дерева, лимонне масло, гвоздикове масло, коричне масло і чебрець з різних традиційних рослин, продемонстрували відмінну протимікробну і антиоксидантну активність, а також ефективно збільшили терміни зберігання і підвищили якість безпеки харчових продуктів.

Дивитися повністю:

faafaf-05 (1).jpeg

Вересень 2017

Серцево-судинна активність хімічних складових ефірних масел

Серцево-судинні захворювання є основною причиною смерті в розвинених країнах і знижують якість життя, що має величезні соціально-економічні наслідки для населення. Недавні дослідження ефірних масел привернули увагу і закликали продовжити дослідження цієї групи натуральних продуктів через їх вплив на серцево-судинну систему.

Дивитися повністю:

bottom of page