top of page
shutterstock_1154090524 (1).jpg

Інститут Aroma Life

об'єднує однодумців, людей, яким не терпиться поділитися інформацією про силу ефірних масел і їх здатність покращувати якість життя, дарувати енергію, здоров'я і душевну гармонію.

 

ЦЕ ШКОЛА СТИЛЮ ЖИТТЯ.

 

Ми ділимося знаннями і практичними навичками, які допомагають людям в застосування ефірних масел в особистих та сімейних цілях і щоденних ритуалах. Учасникам нашого Інституту доступні навчання, майстер-класи, заходи, подорожі, книги та безліч інших інструментів.

 

Ми запрошуємо до нас усіх, хто розділяє наші цінності. Ми відкриті до спілкування і співпраці.

Наше Бажання

Ділитися досвідом використання ефірних масел!

Наше Завдання

Відкрити для себе ароматерапію, мудрість минулого!

Наша Мета

Здорова, збалансована і щаслива людина завдяки єдності здорової дієти, фізичної активності, медитації і сили ефірних масел!

Засновники та Партнери

Mira.jpeg
Міра Софі

Міра – коуч по пропаганді гарного самопочуття і боротьби зі старінням, лектор, підприємець, засновниця декількох брендів. Ці різні ролі і захоплення ефірними маслами допомагають їй надихати людей брати відповідальність за своє здоров'я і благополуччя. Вона вважає, що можна покращити якість життя і знайти душевну і фізичну рівновагу, просто підтримуючи і зміцнюючи тіло за допомогою здорового способу життя і дотримання правильного харчування. Вона також вважає, що багато що залежить від способу життя: коли ми починаємо насолоджуватися процесом і робити все з любов'ю і посмішкою - тіло саме про себе піклується. Ідея Міри створити Aroma Life Institute заснована на прагненні ділитися своїми знаннями і захопленнями з тими, хто прагне росту, незалежно від кордонів і мов.

hello@aromalife.eu 

www.aromalifesociety.com EN LT RU DE 

  • Facebook
Сауліус Урбонас

Сауліус – ентузіаст здорового способу життя, лектор, режисер, актор, підприємець, консультант телевізійних шоу і публікацій, засновник оригінальних систем здоров'я проти старіння і  розвитку особистості. Веде курси, семінари, лекції та працює з індивідуальними клієнтами. Вже багато років. Сауліус цікавиться холістичним підходом до здоров'я, вивчає вплив фітотерапії та ароматерапії на здоров'я і застосовує це на практиці. Більше 35 років він також є практикуючим фахівцем з фізіологічних і психологічних умов, і останні 7 років зосередив свою увагу на коучингу індивідуального розвитку в різних європейських країнах.

saulius@aromalife.eu  

www.mentor4u.me  EN LT RU

Інгріда Урбонайте

Інгріда отримала вищу освіту в галузі мистецтва, дизайну та засобів масової інформації і спеціалізується на галузі кіно і комунікаціях. Під час стажування в Парижі їй випала можливість відвідати лавандові поля в Провансі і закохалася в світ ефірних масел. Вона живе в Лондоні, де знаходить баланс між динамічним містом і природою за допомогою ароматерапії. Народившись в сім'ї, захопленої здоров'ям і благополуччям, не дивно, що вона вирішила співвіднести свою роботу з тими ж цінностями і пропагандує здоровий спосіб життя, інтегруючи ефірні масла в повсякденне життя. Інгріда зібрала команду молодих захоплених людей по всій Європі, щоб знайти кращий альтернативний спосіб життя.

ingrida@aromalife.eu  EN LT

Еріка Гінталіене

Еріка, мати трьох дітей, по волі долі змінила своє звичайне життя на усвідомлений, холістичний спосіб життя і познайомилася з духом рослини. Вона вважає, що ми всі народжені, щоб бути щасливими, зберігаючи гармонію з собою, природою і Всесвітом.  Ефірні масла – найближча матеріальна субстанція на землі, що передає дух Божий. Після того, як вона випробувала інструменти аромату в своїй практиці і познайомилася із засновником сучасної ароматерапії Гарі Янгом і його вченнями, вона відчула заклик до навчання самовідновлення і розвитку з використанням сили частот аромату. Знання та досвід Еріки щодо божественної сили рослин призначений для тих, хто хоче знайти шлях усвідомленості і створити здоровий, гармонійний світ.

culicantecc@gmail.com 

www.culicante.com EN LT DE

undine.jpeg
6Q8A1869_Final.jpg
Олександра Вірасекера

Алекс вважає, що коли ми відновлюємо наші тіла так, як задумано природою, наша життєва Сила стає нашим досвідом – ми процвітаємо в житті завдяки посиленому психічному, фізичному і духовному здоров'ю, як ніколи раніше. Вона є засновником інтернет-магазину The Healthy Girl для здоров'я та здорового способу життя. Також є кваліфікованим дієтологом, особистим тренером, головним коучем і основним доповідачем. Вона вивчала холістичну психотерапію і є членом Міжнародного інституту компліментарних терапевтів. Алекс з радістю допомагає людям повністю розкрити свій потенціал і використовувати їх справжню Природу і життєву Силу. Її перший досвід використання ефірних масел Young Living був настільки трансформуючим, що вона рада розповісти про те, як життєва сила цих чудових масел може допомогти нам всім.

alex@thehealthygirl.co.uk

www.thehealthygirl.co.uk  EN 

Елона Розенбергіене
Елона – педагог за покликом серця і освітою. Як тільки вона відчула величезну силу і енергію ефірних масел по відношенню до тіла і душі, Елона почала ділитися цим способом життя з іншими людьми не тільки в Європі, але і по інший бік Атлантики. Незабаром ця пристрасть стала її новим життєвим шляхом, без якого вона не могла уявити себе. У Елони більш ніж 20-річний досвід роботи в незалежному бізнесі, вона відмінний мотиватор і організатор багатьох заходів і проектів.

elona@aromalife.eu  LT RU

image1 (1).jpeg
DSC_5361-2 (1).jpg
Аушра Талетієне

Аушра закінчила біологічний факультет Вільнюського університету. Навчалася в Міжнародній школі бізнесу і в Академії психології. Ароматерапія супроводжує Аушру кожен день з 2014 року. Вона любить ділитися своїм досвідом, організовуючи семінари та вебінари в різних країнах, де виступає лектором. Вона поглиблює свої знання, беручи участь у міжнародних наукових заходах, відвідуючи ароматичні фабрики по всьому світу, вивчаючи літературу. Аушра цінує холістичний підхід до здоров'я, в даний час вивчає китайську медицину. Вона є сертифікованим вчителем Kouksundo – східні тренування і практика, як управляти життєвою енергією, поєднувати дихання і рух, як зменшити стрес і біль за допомогою точкового масажу. Практику Kouksundo Аушра поєднує з ароматерапією. Сім'я Аушри живе у Вільнюсі, красивому місці, оточеному сосновим лісом. Життя на природі допомагає гармонізувати душу, розум і тіло. Життєвий девіз -  йди по шляху свого серця, слухай голос своєї душі, і ти ніколи не заблукаєш.

ausra.taletiene@gmail.com  EN LT RU

Роберта Булотайте

Роберта – фахівець з ароматерапії, любитель собак, пропагандист фізичної активності та здорового способу життя. Основна область спеціалізації – інтеграція ароматерапії в фізичний і емоційний стан собаки, SPA-процедури, ритуали і процедури в лазнях. В даний час пристрасть Роберти полягає в поліпшенні поведінки і життєздатності тварин з використанням натуральних ефірних масел. Подорожі – невід'ємна частина її активного способу життя, у неї є можливість відкривати для себе унікальну природу, зрозуміти значення благополуччя в різних культурах, а також поділитися своїм досвідом з людьми  усього світу.

roberta@aromalife.eu EN LT

72562636_765846457206254_507874570736448
Олена Павлукович

Олена – сертифікований фахівець в області ароматерапії. Вона є членом Латвійської асоціації ароматерапевтів. Її пристрасть – сакральні властивості ефірних масел. Вона веде величезну освітню діяльність, пише звіти, проводить семінари в різних країнах, записує авторські вебінари та освітні програми.  Олена – лідер сімейних розстановок і сертифікований терапевт йоги в «Академії здоров'я людини». Вона впевнена в силі людського розуму  і каже, що наше щастя, вдача і благополуччя залежить від нашого розуму і нервової системи. Олена абсолютно закохана в те, що робить. Вважає, що її робота – це місце розумового зростання і розвитку.

alyona@aromalife.eu  

www.familyconstellations.lv  EN RU

З ароматними побажаннями,

rose print.png
bottom of page